O Nas

Witamy na naszej stronie.

 
Jesteś przedsiębiorcą ?
Gubisz się w gąszczu zmieniających się nieustannie przepisów podatkowych?
Nie wiesz jak poprawnie prowadzić księgi i akta swoich pracowników?
Przyjdź do nas!

STOP sp. z o.o. powstała w 1989 roku. Działamy na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów na podstawie art.18 ust.1 oraz art.14 ust.2 ustawy z dnia 5 lipca 1996 r.  o doradztwie podatkowym (Dz. U. Nr 102, poz. 475).

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem podatkowym, usługami księgowymi i kadrowo-płacowymi. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług zarówno w zakresie tworzenia przedsiębiorstwa, jak i w czasie jego działania. Oferujemy Państwu kompleksowe prowadzenie księgi handlowej, książki przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowej oraz rejestrów VAT.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Proponujemy Państwu pakiet wysokiej jakości usług, z którego mogą Państwo - według potrzeb - skorzystać w całości lub części.    

Od 2007 roku firma pracuje na nowoczesnym programie księgowym Comarch ERP Optima pozwalającym na elektroniczną wymianę danych księgowych. Udostępniamy także program do fakturowania całkowicie zintegrowany z systemem księgowym oraz możliwość wglądu w swoje dokumenty księgowe 24 h na dobę z każdego miejsca na świecie.

Naszym Klientom zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo dzięki ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności księgowo-doradczej na kwotę 350 000 zł.

Stosujemy politykę ochrony danych osobowych i danych naszych Klientów. Gwarantujemy pełną dyskrecję dzięki stosowanej w firmie zasadzie tajemnicy służbowej i zawodowej. 

Klienci korzystając z naszych usług mogą skoncentrować się na rozwijaniu własnej działalności, pozostawiając nam obsługę większości spraw formalnych.

 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.

Prezes Zarządu - Ryszard Wocial

Copyright © 2023 STOP sp. z o.o.

Spółka Doradztwa Podatkowego STOP sp. z o.o.
ul. gen.J. Dwernickiego 4
45-049 Opole
Tel: 77 453 07 07

Email :
stop@stop.biz.pl sky-tech.pl